GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Kullanıcılar bilgi ve dokümanları, sadece bilgi edinme amacıyla kullanabilir. Burada mevcut bulunan bilgiler, belgeler, resim ve dokumanlar, KANATOĞULLARI TURİZM TAŞIMACILIK TEMİZLİK GIDA TABLDOT OTOMOTİV SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ'nin (Bundan böyle kısaca "KANATOĞULLARI" olarak anılacaktır) önceden yazılı olarak izni alınmadan kısmen veya tamamen kopya edilemez, uygulamaya konulamaz, dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, ileride kullanılmak üzere saklanamaz.


Bilgi sayfalarındaki tüm görüntüler KANATOĞULLARI ve markaları adına tescilli olup, KANATOĞULLARI'nın önceden yazılı izni alınmadan ticari amaçlı olarak kullanılamaz. Bu web sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetler önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirilebilir.


KANATOĞULLARI web sitesinde yer alan bu bilgilerin doğruluğu ve tamlığı hususlarına açık veya zımni şekilde kefil veya garantör olduğu yolunda hiçbir taahhüdü bulunmamaktadır. İnsan hataları, teknik nedenler veya diğer faktörler nedeniyle her tür hata veya bilgi eksikliğinin vuku bulabileceği gerçeğinden hareketle, KANATOĞULLARI kendi yayınladığı veya bilgi sağladığı kaynaklardan temin edilen bilgilerdeki hata ve eksikliklerden sorumlu bulunmamaktadır.


Bu web sitesinin tüm hakları KANATOĞULLARI TURİZM TAŞIMACILIK TEMİZLİK GIDA TABLDOT OTOMOTİV SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ'ne aittir.